Informační portál o úvěrech, půjčkách a oddlužení

Bez pozitivní vizitky na internetu se žádná firma neobejde

důvěryhodná firma

Důvěru si firma buduje velice dlouho.

Tak, jak se v současné době žádná firma neobejde bez internetové prezentace, tak se také neobejde bez pozitivní vizitky, která vytváří obraz o tom, jak se firma chová vůči zákazníkům. Zda-li nabízí dobré či špatné služby, jak je to s termíny a celkovým přístupem. Internet je mocný pomocní, ale i velký zrádce, jedno zakopnutí a vše může být zkaženo.

Pro firmy, které však pracují poctivě, spolehlivě a efektivně je však připraven zcela nový projekt společnosti Centrum Výzkumu Názorů Klientů. Ta se rozhodla vytvořit jakousi databázi poctivých a spolehlivých podnikatelských subjektů a udělit jim certifikát Důvěryhodná Firma.

Firmy pro udělení certifikátu jsou vybírány poctivě

Firmy, kterým bude certifikát udělen, jsou vybírány skutečně velmi poctivě a není možné jej udělit každé, která si o něj požádá. Pokud o případné firmě se na internetu naleznou jakékoliv negativní informace, pak nemá šanci tento certifikát získat.

V opačném případě však firma získává jakési plusové body navíc v podobě tištěné formy certifikátu s vyznačeným jménem společnosti, který si může vyvěsit na zeď pracovny či přístupové haly, nálepky, kterou je možné umístit do vitríny či na firemní vůz a v neposlední řadě přístupů do firemní internetové prezentace a e-vizitky.